CRGH2010F23K2
MFR.Part #
CRGH2010F23K2
JLCPCB Part #
C2145447
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 23.2kΩ Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS