CRGH2010F29K4
MFR.Part #
CRGH2010F29K4
JLCPCB Part #
C4304365
Description
-55℃~+155℃ 1W 29.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS