35509K1FT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
35509K1FT
Description
-55℃~+155℃ 5W 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS