CRGH2010F27K4
MFR.Part #
CRGH2010F27K4
JLCPCB Part #
C2145431
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 27.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS