CRGH2010F294K
MFR.Part #
CRGH2010F294K
JLCPCB Part #
C4019987
Description
-55℃~+155℃ 1W 294kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS