CRGH2010F26K7
MFR.Part #
CRGH2010F26K7
JLCPCB Part #
C2145378
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS