CRGH2010F226R
MFR.Part #
CRGH2010F226R
JLCPCB Part #
C3914484
Description
-55℃~+155℃ 1W 226Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS