CRGH2010F226K
MFR.Part #
CRGH2010F226K
JLCPCB Part #
C2147011
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 226kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS