CRGH2010F21R5
MFR.Part #
CRGH2010F21R5
JLCPCB Part #
C2147639
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 21.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS