CRGV2010F392K
MFR.Part #
CRGV2010F392K
JLCPCB Part #
C4114946
Description
-55℃~+125℃ 392kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS