CRGH2010F71R5
MFR.Part #
CRGH2010F71R5
JLCPCB Part #
C2146189
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS