CRGH2010F1K13
MFR.Part #
CRGH2010F1K13
JLCPCB Part #
C2146699
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS