CRGH2010F11K3
MFR.Part #
CRGH2010F11K3
JLCPCB Part #
C2145504
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS