RP73D2B34RBTDF
MFR.Part #
RP73D2B34RBTDF
JLCPCB Part #
C1728849
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS