CRGH2010F1K0
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F1K0
JLCPCB Part #
C2146159
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS