ER1713RJL
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER1713RJL
JLCPCB Part #
C3415708
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 13Ω 14W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS