CRGH2010F178K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2010F178K
JLCPCB Part #
C2147238
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS