CRGH2010F11K8
MFR.Part #
CRGH2010F11K8
JLCPCB Part #
C2145498
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS