H4205RBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4205RBYA
JLCPCB Part #
C1412721
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS