SQMW52R2J
MFR.Part #
SQMW52R2J
JLCPCB Part #
C1364964
Description
-55℃~+250℃ 2.2Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS