CRGH2010F115R
MFR.Part #
CRGH2010F115R
JLCPCB Part #
C4025357
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS