CRGH2010F110R
MFR.Part #
CRGH2010F110R
JLCPCB Part #
C2147471
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS