CRGH1206J9M1
MFR.Part #
CRGH1206J9M1
JLCPCB Part #
C2104008
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS