CRGH1206J82R
MFR.Part #
CRGH1206J82R
JLCPCB Part #
C2103841
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS