CRGV1206F412K
MFR.Part #
CRGV1206F412K
JLCPCB Part #
C4257471
Description
-55℃~+125℃ 250mW 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS