CRGH1206J7M5
MFR.Part #
CRGH1206J7M5
JLCPCB Part #
C2104013
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS