CRGH1206J7K5
MFR.Part #
CRGH1206J7K5
JLCPCB Part #
C2103326
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS