CRGH1206J7R5
MFR.Part #
CRGH1206J7R5
JLCPCB Part #
C2103319
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS