HV732BRTTD134J
MFR.Part #
HV732BRTTD134J
JLCPCB Part #
C7206032
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS