RP73D1J909RBTG
MFR.Part #
RP73D1J909RBTG
JLCPCB Part #
C3922525
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS