CRGH1206J22K
MFR.Part #
CRGH1206J22K
JLCPCB Part #
C4077189
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS