CRGH1206J5R1
MFR.Part #
CRGH1206J5R1
JLCPCB Part #
C2103333
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS