RN73R2BTTD3610F50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3610F50
JLCPCB Part #
C4206889
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS