CRGH1206F16K5
MFR.Part #
CRGH1206F16K5
JLCPCB Part #
C2107744
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS