CRGH1206J5M1
MFR.Part #
CRGH1206J5M1
JLCPCB Part #
C2103991
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS