CRGH1206J4R3
MFR.Part #
CRGH1206J4R3
JLCPCB Part #
C2103355
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS