RP73PF1E1K3BTD
MFR.Part #
RP73PF1E1K3BTD
JLCPCB Part #
C4177174
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS