AT1206DRE074K12L
MFR.Part #
AT1206DRE074K12L
JLCPCB Part #
C4185042
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS