HV732BRTTD2004F
MFR.Part #
HV732BRTTD2004F
JLCPCB Part #
C5654961
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS