CRGH1206J3K9
MFR.Part #
CRGH1206J3K9
JLCPCB Part #
C2102904
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS