CRGH1206J3K6
MFR.Part #
CRGH1206J3K6
JLCPCB Part #
C2102921
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS