WR12W1694FTL
MFR.Part #
WR12W1694FTL
JLCPCB Part #
C4152150
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS