CRGH1206J24K
MFR.Part #
CRGH1206J24K
JLCPCB Part #
C2103145
Description
-55℃~+155℃ 200V 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS