CPF0603B634RE
MFR.Part #
CPF0603B634RE
JLCPCB Part #
C4304568
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS