CRGH1206J220R
MFR.Part #
CRGH1206J220R
JLCPCB Part #
C2103797
Description
-55℃~+155℃ 200V 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS