CRGH1206J620R
MFR.Part #
CRGH1206J620R
JLCPCB Part #
C4118900
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS