RN73R2BTTD1060F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1060F10
JLCPCB Part #
C2550446
Description
-55℃~+155℃ 106Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS