CRGH1206J200K
MFR.Part #
CRGH1206J200K
JLCPCB Part #
C2103082
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS