CRGV1206J200K
MFR.Part #
CRGV1206J200K
JLCPCB Part #
C4056948
Description
-55℃~+125℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS