CRGH1206F976R
MFR.Part #
CRGH1206F976R
JLCPCB Part #
C2108004
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS